ÜYE OL

Bilgi:
- Sitemizde fiyat bilgilerini görebilmek,ürünle ilgili soru sorabilmek ve sipariş verebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
- Aşağıdaki form ile e-posta doğrulaması gerekmeden üyeliğiniz tamamlanacaktır.
- Üyelik sonrası bulunduğunuz sayfaya otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Not: Üyeliğiniz var ise GİRİŞ sayfasından giriş yapabilirsiniz.

Kişisel Bilgileriniz
Şifreniz
account.policy

Bu site mobilya mağazaları ile sizleri buluşturan online bir platformdur. Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

- Karabaglarmobilya.com mobilya firmalarını tek merkezde toplayan bir internet sitesidir.
- Ürünlerin satışı, teslimatı ve garantisi gibi ürünlerle ilgili tüm sorumluluk müşteri ve firma arasındaki anlaşmaya bağlıdır. Karabaglarmobilya.com sitesi bu kişileri buluşturan bir internet sitesi olması dışında diğer hiçbir noktada sorumlu değildir.
- Ürünlerde kullanılan görseller firmaların resmi web sitelerinden veya e-posta adresimize ilettikleri ürün görsellerdir. Görseller ile ilgili telif sorumluluğu tamamen firmaya aittir.
- Telifi size ait olan herhangi bir görsel veya içeriğin bir başkası tarafından kullanıldığını tespit etmeniz durumunda bize iletişim formu üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. İletişim formu üzerinden herhangi bir başvuru yapılmaksızın hiçibir resim veya içerikle ilgili telif ihlali incelemesi başlatılmamaktadır.
- Telif ihlali başvurunuzda haklı bulunursanız, telif ihlali yapan mağazaya uyarı cezası verilmektedir. Bu ihlali 3. kez yapması halinde ilgili firmanın mağazası süresiz olarak kapatılmaktadır.

- Ürünler ve firma iletişim bilgileri gibi bilgilerde tüketiciyi yanıltıcı bilgiler paylaşan mağazaları iletişim formu üzerinden veya [email protected] adresi üzerinden şikayet edebilirsiniz.

Üyelik kurallarını okudum kabul ediyorum.