Mağaza Açın, Binlerce Kişiye Ulaşın

Mobilya sektöründe hizmet veren tüm mobilya mağazalarının, internet üzerinden tüketiciyle buluşmasını sağlayan karabaglarmobilya.com'da siz de mağaza açarak binlerce kişiye ürünlerinizi tanıtabilir, yeni müşteriler kazanabilirsniz.


Neden mağaza açmalıyım?

- İnternet üzerinden erişilebilir olmak bir işyerinin en temel ihtiyacı haline gelmiştir.

- Yüksek kira bedellerine göre çok uygun bir bütçe ile sitemizde mağaza açarak ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

- Fiziki mağazanızın ürün kapasitesi tüm ürünlerinizi sergilemeye imkan vermezken "karabaglarmobilya.com" ile tüm ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

- Fiziki mağazanıza gelip ürünlerinizi görme şansı olmayan binlerce kişiye ürünlerinizi inceleme ve satın alabilme imkanı verebilirsiniz.

- İzmir'de mobilya denince akla gelen ilk yer olan Karabağlar ilçesi isminden oluşan "karabaglarmobilya.com" ismi ile kısa zamanda bir merkez haline gelmiştir.


 

Sizde burada hemen bir mağaza açarak karabaglarmobilya.com'da olmanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki formda firma bilgilerinizle başvuruda bulunabilrsiniz.

Not:  Form üzerinden yetkili kişi bilgileri, adresiniz, telefon numaranız ve varsa web site bilgileriniz ile başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvurular sonrası sizinle iletişim kurularak mağaza ziyareti yapılacak hesabınızın onaylanması sonrası mağazanız açılacaktır. Onay verilmeyen mağaza sahiplerinin tekrar başvuruları dikkate alınmayacaktır.


Mağaza Başvurusu için Aşağıdaki Formu Kullanınız

İletişim